Často kladené otázky

Pro koho jsou tyto akce určeny?

Pro nezadané, kteří se chtějí seznámit s protějškem nebo jen s novými přáteli. Pro ty, kteří ví, že osobní kontakt a aktivní trávení volného času je pro seznámení velmi důležité.

Pro ty, kteří rádi tráví čas zajímavě a v kolektivu dalších lidí.

Je program nějak organizován?

Samozřejmě. Nejsme jen prodejci zájezdů pro jiné CK. Celý pobyt je námi pečlivě připraven a účastníme se ho. Program je vždy tématicky zaměřen na sport, kulturu, poznání nebo jen relax a odpočinek.

Jaká je cena a co je vše zahrnuto?

Cena za akci je uvedena vždy u konkrétního termínu vč. informací, co obsahuje.

Mohu přijít ikdyž jsem cizinec / cizinka?

Ano, samozřejmě, důležitá je alespoň základní znalost češtiny, jinak hrozí, že si moc nepopovídáte. Podmínkou to ale není.

Je dodržení uvedené věkové kategorie závazné?

Není, ale přihlášením do výrazně jiné věkové kategorie znamená pro vás především malý zájem přihlášených protějšků. Uvedené rozmezí věkové kategorie je pouze orientační a je na vás samotných, které akce se chcete účastnit.

Co když nenajdu vhodnou věkovou kategorii?

Napište nám. V případě zájmu připravíme vhodný termín pro vaši věkovou kategorii. Ohlasy od vás nám pomohou při přípravě věkových kategorií!

Jaké máte zkušenosti s organizováním podobných zájezdů?

Organizátor víkendů pro Seznámení-aktivně.cz, Martin Šimek má více než desetileté zkušenosti s prací v cestovním ruchu a s přípravou aktivního programu pro zadané i nezadané. Organizoval volnočasové aktivity pro klienty v mnoha turistických destinacích i na horách.

Máte další dotazy?

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku na tomto webu, zeptejte se nás na emailu info@seznameniaktivne.cz.

Chcete být informováni o nových akcích?

Nechejte si zasílat nové akce pro vaši věkovou kategorii na váš email.