Naše moderátorky

NAŠE MODERÁTORKY

OSTRAVA, ZLÍN:

Markéta

K seznámení aktivně jsem se dostala čirou náhodou - ale teď už vím, že náhody neexistují. Byl to osud, cesta, po které jsem se měla vydat a teď jsem na ni již 8. rokem a opravdu nelituji. Nedělám to pro peníze, tato práce je mým koníčkem a dávám mu každou volnou chvíli.

Vždy na závěr seznamovacího večera říkám „Jsem ráda, že jsem vás všechny poznala, ale budu raději, pokud vás již v životě neuvidím, protože najdete toho pravého, tu pravou, a nebudete moci využívat našich služeb“.

 

Marcela


Moje motto:......protože se většinou směji:-)))

"Žít s úsměvem není tak těžké, stačí jen najít důvod usmívat se a s mým pozitivním přístupem k životu se to daří. Na setkání s vámi, vám vždy kousek ráda předám." říká Marcelka

 

BRNO:

Iva


„K mým koníčkům patří, kromě cestování a kultury, potkávat dosud neznámé tváře, inspirovat se jejich zkušenostmi, úspěchy a sny. Seznamovací akce jsou podle mého názoru skvělou příležitostí nejen pro hledání nového partnera - partnerky nebo kamaráda - kamarádky, ale také možností pro rozšíření vlastních obzorů. Naše seznamky tedy mohu jako netradiční doplněk volného času vřele doporučit! Iva“

 

Lenka


„Ať už budu stát u zrodu Vašeho nového začátku nebo Vám jen zpříjemním večer, zahřeje mě to u srdce. Vaše Lenka."

 

PRAHA:

Jana

Moje motto: "Život je dar, tak pojďme ho žít."

 

 

 

 

 

 

 

OLOMOUC:

Michaela


Moje motto: "Raději lituji v životě toho, co jsem udělala než toho, co jsem ani nezkusila."

 

 

 

 

 

 

 

ÚSTÍ NAD LABEM:

Zuzka

Moje motto: "Kdo věří tomu, že život je jen náhoda, která se mu děje, obelhává sám sebe. Takový člověk bude obětí soukolí života, dokud nebude ochotný převzít plnou odpovědnost za svůj život".