Novinky

NOVINKA 2020

28.1. 2020

Slušnost je sexy

16.1. 2020

...Krávo pitomá... znělo oslovení od jistého TK z Brna, který nebyl spokojený, že mu vyhodnocení večera nepřišlo ihned po akci. No pardon pane TK z Brna, ale za prvé vyhodncení posíláme do 24hod od akce, za druhé proč se hned vytasíte s urážkami?
Milý pane TK z Brna, zamyslete se nad sebou a nad svým vyjádření, že "jste se vždy choval slušně"... Tohle mi moc slušné nepřipadá a proto jsme usoudili, že na našich akcích nemáte co dělat.

Máte problém se slušností? Nezvádáte své emoce? Jste impulzivní, vznětliví až agresivní - takové muži u nás opravdu nemají dveře otevřené. To pardon. M.

SEZNAMOVACÍ VÝLETY

9.2. 2019

Na jaro pro vás opět chystáme několik seznamovacích výletů - máte radost?

Již brzy!!!

 

PŘEDSEVZETÍ = VÝZVA!

7.1. 2016

Také se vás všichni ptají na předsevzetí pro rok 2016? Dáváte si nějaké? My ano. BÝT NEJLEPŠÍ!!

 

 

 

SEZNÁMENÍ AKTIVNĚ v nové kavárně v Ostravě!!!

18.10. 2015

Oznamujeme našim Ostravským nezadaným, že od října pořádáme naše seznamovací SPEED DATING večery ve zcela nové kavárně!!! Dá se říct, že ještě voní novotou.

Chceme vám tak ukázat další ze zajímavých a útulných leč zastrčených kaváren v Ostravě, na kterou byste při svých toulkách možná ani nenarazili.

Přejeme si, abyste se o ni dozvěděli nejen vy, ale i vaši známí a přišli se účastnit některého z našich seznamovacích večerů, nebo se jen podívat a ochutnat jejich vynikající Boží koláče!!!

Pojďte se seznámit do Divadelní kavárny Beatrice, Smetanovo náměstí 3233/8b, Ostrava 702 00 (za Divadlem Antonína Dvořáka)

www.dkbostrava.cz