AKTIVNÍ VÍKEND VE ZLATÝCH HORÁCH

Pojďte se s námi seznámit s nádhernou krajinou Jeseníků. Třeba právě zde najdete své zlato a když ne, nevadí, určitě se báječně pobavíte, zrelaxujete, načerpáte energii a hlavně nadýcháte čerstvého vzduchu.

Zlaté hory patří k jednomu z posledních míst s opravdu čistým vzduchem, právě proto se do místních lázní jezdí léčit dýchací potíže.

 

 

 

 

 

Akce je určena pro ženy a muže 30-50let (věková kategorie samozřejmě pouze doporučená, účastnit  se může kdokoliv bez ohledu na věk)

Akce je ale vhodná především pro ty, kteří nemají s kým a kam vyrazit a přesto se chtějí bavit!!!

(Chtěli byste přijít, ale váháte v jaké věkové kategorii se budou ostatní účastníci?? Kontaktujte nás a my vám sdělíme věk přihlášených protějšků.)

Akce se koná při min. počtu 14 účastníků.

Rezervace a platba je nutná předem!!! (Chápeme, že v květnu nemůžete vědět, zda budete ještě v srpnu "HLEDAT". Pokud se tedy přihlásíte, zaplatíte poplatek a pak NAJDETE toho pravého / tu pravou a jet na tento víkendu již pro vás bude bezpředmětné, oznamíte nám to, a my vám samozřejmě poplatek, s radostí a přáním všeho nejlepšího, vrátímez zpět. Nejpozději nám však tuto skutečnost oznamte do 1.8.2018!)

Termín: pátek 10.8.2018 - neděle 12.8.2018

Cena - muži: 2 800,- Kč

Cena - ženy: 2 800,- Kč

Status - muži: 4
Status - ženy: 5

Kdy: pátek 10.8.2018 - neděle 12.8.2018

Ubytování: Bohémaland, Zlaté Hory 828 www stránky zde (mapa zde)

Strava: plná penze (snídaně bufetové) V pátek začínáme večeří, v neděli končíme obědem.

Doprava: individuální, rádi vám zprostředkujeme spolujízdu (parkování přímo u hotelu), popřípadě vyzvedneme na utobusovém či vlakovém nádraží. Máte-li zájem o spolujízdu, nebo nabízíte-li místa ve vašem voze - informujte nás o tom!

Přichystáno pro vás máme: Výlety na Černé jezero, zříceninu hradu Edelštejn, do Zlatorudných mlýnů s výkladem a ukázkou rýžování zlata (možnost vyzkoušení), na Rejvíz a Mechové jezírko, dále pak samozřejmě seznamovací večírek, opékání špekáčků a další. V případě velmi nepříznivého počasí, nevhdodného pro pěší turistiku, vás vezneme do krytého welnessu, velmi zajímavé Poštovní štoly, Jeskyně Na Pomezí nebo Jeseníku.

Podrobný program: v příloze zde

Cena: 2 800,-Kč (přihlášení a platba nejpozději do 10.7.2018)

(v ceně je zahrnuto ubytování na 2 noci s plnou penzí (snídaně, oběd, večeře), placená prohlídka Zlatorudných mlýnů, opékání špekáčků, organizační poplatek)

SUPER FIRST MINUTE DO 1.6.2018 ZA CENU 2200,-Kč

FIRST MINUTE DO 15.6.2018 ZA CENU 2500,-Kč

 

Máte další otázky týkající se této akce? Neváhejte nás kontaktovat (777 968 036 Maršálková)

 

Čtěte pozorně naše pravidla a podmínky rezervace a storno podmínky.


Zájezd vytvořen ve spolupráci s CK Radynacestu. www.radynacestu.cz

 

UŽ VÁM NIC NEUNIKNE! O všech nových akcích budete vědět  jako PRVNÍ! Nechejte si zasílat nové akce pro vaši věkovou kategorii na váš email!"MÁTE DOTAZY?

Podívejte se na často kladené otázky a odpovědi na ně.

Kontaktujte nás na e-mailu info@seznameniaktivne.cz