SPEED DATING večer - PRAHA

Klasický speed dating večer pro kategorii: ženy 26 - 34, muži 28 - 36 let. (Věková kategorie je pouze doporučená, účastnit se může kdokoliv bez ohledu na věk.)


Platba nutná předem vkladem na účet! PROČ? Protože velmi často ti, kteří slíbí, že přijdou a zaplatí na místě, nakonec stejně nedorazí. Jejich místo tak zůstane zbytečně volné.


POZOR! Kapacita omezena!!! POUZE PRO 7 mužů a 7 žen!!! (Akce se koná při min. účasti 10 osob). V případě, že se kapacita nenaplní, bude stanoven náhradní termín.


NÁHRADNICTVÍ: Je na tuto akci již "obsazeno"? NEVADÍ! Zaregistrujte se jako náhradník přes rezervační formulář vpravo - dole nezapomeňte zaškrtnout "V případě, že je plno, tak se hlásím jako náhradník". Zaevidujeme si vás jako náhradníka a v případě uvolnění místa se vám ihned ozveme. V případě většího počtu náhradníků navýšíme kapacitu, popřípadě uvolníme další termín.

 

Večerem vás bude provázet moderátorka slečna Jana.

 

Mapa Vinárny Šmerák zde:

Termín: úterý 8.10.2019 v 18:30hod

Cena - muži: 400,- Kč

Cena - ženy: 400,- Kč

Status - muži: 6
Status - ženy: 7

CENY:

při registraci a platbě do 24.9.2019 cena 400-Kč/os

při registraci a platbě do 1.10.2019 cena 450,-Kč/os

při registraci a platbě do 8.10.2019 cena 500,-Kč/os

 

Čtěte pozorně naše pravidla a podmínky rezervace a storno podmínky.

 

UŽ VÁM NIC NEUNIKNE! O všech nových akcích budete vědět  jako PRVNÍ! Nechejte si zasílat nové akce pro vaši věkovou kategorii na váš email!"

MÁTE DOTAZY?

Podívejte se na často kladené otázky a odpovědi na ně.

Kontaktujte nás na e-mailu info@seznameniaktivne.cz